logo-biblioteka4

 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg
 • slide4.jpg
 • slide5.jpg
 • slide6.jpg

Spotkanie autorskie z Panią Magdaleną Michalak

Magdalena Michalak - pedagog, neurologopeda, wykładowca i trener emisji głosu. W 2016 - 2017 r. prowadziła warsztaty dla rodziców i nauczycieli we współpracy ze Stowarzyszeniem FamiLANDIA w ramach projektu "Świadomi dorośli - mniej przemocy". W maju 2018 r. ukończyła organizowany przez Akademię Mindfulness kurs, będący nauką uważności. Prowadzi własną stronę internetową (www.mowosfera.com), na której dzieli się z Czytelnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jej pasją jest pisanie, czytanie i poznawanie literatury dziecięcej. Z chęcią prezentuje Czytelnikom książki warte uwagi, wspierające zarówno dzieci, jak i dorosłych w nazywaniu emocji oraz potrzeb. W sierpniu 2018 r. ukazała się jej pierwsza książka "Szafa", za pomocą której zaprasza ona Dzieci i Dorosłych do uważnego i relaksującego dla głowy, ciała oraz zmysłów wyciszania się przed snem. Wierzy w to, że zbudowana z dzieckiem więź ora codziennie wzmacniana relacja może dać mu siłę na całe życie. Prywatnie mama 6 - letniej Lilci i żona. Marzy o tym, aby poprzez ciekawe projekty książkowe wspierać zarówno młodszych, jak i starszych czytelników w ich codziennych wyzwaniach.
 
Szafa

 

 42325017 2148976691985782 5264562742961897472 n

Szafa2 odnova2

 
 • Spotkanie autorskie z Panią Magdaleną Michalak

   

  Szanowni Państwo,

  serdecznie zapraszam na spotkanie autorskie z Panią Magdaleną Michalak, autorką projektu pn. "Szafa". Spotkanie odbędzie się w środę 5 grudnia w godz. 10.30 - 11.30 Sali Konferencyjnej PODM-P w Trzebnicy. Mile widziane przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 SP. Z uwagi na możliwości lokalowe proszę o wysyłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w której wskażą Państwo liczbę osób chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  Więcej…  
 • RODO - Obowiązek informacyjny

   

  W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

  informuję, że zgodnie z art. 13:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

  POWIATOWY OŚRODEK DORADZTWA METODYCZNO-PROGRAMOWEGO W TRZEBNICY 

  – reprezentowany przez p. o. Dyrektora Sebastiana Węgrzynowskiego

  ul. Nowa 1, 55-100 Trzebnica

  tel. 71 738 10 22, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Więcej…  
 • Przedszkolaki kodują!

   

  Szanowni Państwo,

  w dn. 19 grudnia br. w godz. 15.30 - 18.30 (4 godz. dydaktyczne) w Sali Konferencyjnej PODM-P w Trzebnicy (ul. Nowa 1) odbędzie się szkolenie dla 20 osób pn. Przedszkolaki kodują! Warsztaty poprowadzi Pani Anna Łuźniak (WCDN) - nauczyciel dyplomowany, doradca metodyczny z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Refleksyjny praktyk.

  Zajęcia dedykowane są innowacyjnym nauczycielkom i nauczycielom edukacji przedszkolnej, zamierzającym w swoich grupach zainicjować przygodę z kodowaniem. W programie m. in. sprawdzone sposoby wprowadzania elementów kodowania do zajęć dydaktycznych. 

  Więcej…  
 • IBUK libra 100px

  Uwaga - Kody PIN wydane przed dn. 22 lutego 2017r. zachowują ważność.
   

  Ponad 1500 tytułów z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji społecznej i socjologii dostepnych na stronie http://libra.ibuk.pl/ Zapraszamy do Biblioteki (ul. Nowa 1) po odbiór PINów. Szczegółowe informacje o możliwości korzystania z wirtualnej czytelni IBUK dostępne są tutaj

  Więcej…

organszkoleniakatalogi

cytat