logo-biblioteka4

Spotkanie autorskie z Panią Magdaleną Michalak

Magdalena Michalak - pedagog, neurologopeda, wykładowca i trener emisji głosu. W 2016 - 2017 r. prowadziła warsztaty dla rodziców i nauczycieli we współpracy ze Stowarzyszeniem FamiLANDIA w ramach projektu "Świadomi dorośli - mniej przemocy". W maju 2018 r. ukończyła organizowany przez Akademię Mindfulness kurs, będący nauką uważności. Prowadzi własną stronę internetową (www.mowosfera.com), na której dzieli się z Czytelnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jej pasją jest pisanie, czytanie i poznawanie literatury dziecięcej. Z chęcią prezentuje Czytelnikom książki warte uwagi, wspierające zarówno dzieci, jak i dorosłych w nazywaniu emocji oraz potrzeb. W sierpniu 2018 r. ukazała się jej pierwsza książka "Szafa", za pomocą której zaprasza ona Dzieci i Dorosłych do uważnego i relaksującego dla głowy, ciała oraz zmysłów wyciszania się przed snem. Wierzy w to, że zbudowana z dzieckiem więź ora codziennie wzmacniana relacja może dać mu siłę na całe życie. Prywatnie mama 6 - letniej Lilci i żona. Marzy o tym, aby poprzez ciekawe projekty książkowe wspierać zarówno młodszych, jak i starszych czytelników w ich codziennych wyzwaniach.

Szafa

42325017 2148976691985782 5264562742961897472 n